O‘zbekiston milliy jamoasi qanot hujumchisi Jaloliddin Masharipov Eronga qarshi o‘yindan keyin (0:0) stadiondagi atmosfera haqida fikr bildirdi.
Kiritildi: 10:09, 12.06.2024. O'qildi: 1303 marta. Fikrlar
"Nasaf" klubi va O‘zbekiston milliy jamoasi darvozaboni Abduqohid Ne’matov eronlik futbol agenti bilan hamkorlik masalasida shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 14:26, 09.06.2024. O'qildi: 7594 marta. Fikrlar
"Qizilqum"ning gruziyalik legioneri Elguja Lobjanidze "Paxtakor" ga qarshi bahsdan keyin o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi.
Kiritildi: 20:39, 27.05.2024. O'qildi: 699 marta. Fikrlar
Bilasizmi, Odil Ahmedov "Paxtakor"da aytarli ko‘p o‘ynamagan bo‘lsa ham klub uning 25-raqamini nimaga muzlatib qo‘ygan?
Kiritildi: 10:03, 23.05.2024. O'qildi: 5457 marta. Fikrlar
soni: 30 ta.
SSKA yarim himoyachisi Abbosbek Fayzullayev nega bu mavsumning ikkinchi qismini kamroq yorqin o‘tkazganini tushuntirdi.
Kiritildi: 05:01, 23.05.2024. O'qildi: 1080 marta. Fikrlar
Serbiyalik hujumchi Dragan Cheran "Paxtakor" tarkibida Superligada “Dinamo”ga qarshi o‘yinda 100-to‘pini kiritdi.
Kiritildi: 21:52, 21.05.2024. O'qildi: 1228 marta. Fikrlar
So‘nggi yillarda futbolchilik faoliyatini xorijda yakunlab, murabbiylik tajribasini baham ko‘rish maqsadida ko‘pchilik yurtdoshlarimizning O‘zbekistonga qaytayotganini kuzatish mumkin.
Kiritildi: 23:52, 17.05.2024. O'qildi: 1549 marta. Fikrlar
Kanada fuqaroligiga ega, MLS o‘rinbosarlar ligasida to‘p tepayotgan Kamron Habibulloh Parijda bo‘lib o‘tadigan Olimpiadada O‘zbekiston terma jamaosi tarkibiga jalb qilinishi haqida xabar tarqaldi.
Kiritildi: 16:51, 16.05.2024. O'qildi: 2356 marta. Fikrlar
soni: 19 ta.
Ular nomaqbul harakatlarni amalga oshirgan.
Kiritildi: 13:49, 13.05.2024. O'qildi: 1020 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi U-23 Osiyo Kubogi finalida Yaponiyaga qarshi bahs olib borib, 0:1 hisobida mag‘lub bo‘ldi va 2-o‘rin bilan kifoyalandi.
Kiritildi: 22:51, 08.05.2024. O'qildi: 6449 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi hamda Fransiyaning “Lans” klubi yarim himoyachisi Abduqodir Husanovga Chilonzor tumani hokimi Saidqahhor Xolxo‘jayev tomonidan changyutkich sovg‘a qilindi.
Kiritildi: 20:16, 02.05.2024. O'qildi: 2675 marta. Fikrlar
soni: 71 ta.
Diyor Xolmatov tug‘ilgan 2002 yilda Oksana Chusovitina Olimpiya oltin medalini, bir nechta jahon chempionligi unvonlarini va boshqa ko‘plab mukofotlarni qo‘lga kiritgan edi.