O‘zbekiston milliy terma jamoasida hech qaysi murabbiy buncha ko‘p o‘yin o‘tkazmagan
Kiritildi: 21:42, 19.11.2024. O'qildi: 6215 marta. Fikrlar
soni: 98 ta.
O‘zbekiston milliy terma jamoasi shu vaqtga qadar Qatar termasi bilan 16 marta to‘qnash kelgan.
Kiritildi: 22:00, 07.11.2024. O'qildi: 6870 marta. Fikrlar
Agar o‘rtoqlik uchrashuvlarini qo‘shmasa, Srechko Katanes qo‘l ostida milliy terma jamoamiz birorta ham rasmiy o‘yinda mag‘lubiyatga uchramagan ekan.
Kiritildi: 11:15, 20.10.2024. O'qildi: 2489 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi kecha Jahon chempionati saralashi bosqichining 4-turida Toshkentda BAAni 1:0 hisobida mag‘lub etdi.
Kiritildi: 11:59, 16.10.2024. O'qildi: 1728 marta. Fikrlar
soni: 21 ta.
FIFA tomonidan milliy jamoalarning yangilangan reytingi e’lon qilindi.
Kiritildi: 14:17, 19.09.2024. O'qildi: 3158 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi Jahon chempionati saralash bosqichi o‘yinlarini boshladi.
Kiritildi: 10:20, 06.09.2024. O'qildi: 7698 marta. Fikrlar
Srechko Katanes O‘zbekiston milliy terma jamoasi bosh murabbiyiga aylanganidan buyon ilk bor terma jamoamizning rasmiy uchrashuvida 1:0 hisobi qayd etildi.
Kiritildi: 23:41, 05.09.2024. O'qildi: 1678 marta. Fikrlar
O‘zbekiston terma jamoasi bugun jahon chempionati saralash bosqichi o‘yinlarini davom ettiradi va KXDRga qarshi maydonga tushadi.
Kiritildi: 13:25, 05.09.2024. O'qildi: 1207 marta. Fikrlar
Gustavo Psonkevich ismli dizayner ijtimoiy tarmoqlarda o‘zi tomonidan yaratilgan dizaynlarga misol keltirayotib, O‘zbekiston terma jamoasining libosini ham tilga olgan.
Kiritildi: 10:09, 25.03.2024. O'qildi: 9776 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor kuni kecha, O‘zbekiston terma jamoasi Gonkong termasiga qarshi safarda maydonga tushib, 2:0 hisobida zafar quchdi.
Kiritildi: 11:04, 22.03.2024. O'qildi: 14215 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi 7 ta Osiyo kubogida ishtirok etgan va raqiblar darvozasini 42 bor ishg‘ol qilgan.
Kiritildi: 13:00, 09.01.2024. O'qildi: 2666 marta. Fikrlar
Buning uchun O‘zbekiston terma jamoasi safida kamida 1 ta o‘yinda maydonga tushgan va oxirgi bir yil ichida terma jamoaga jalb etilgan 37 ta futbolchining tug‘ilgan joyini o‘rganib chiqildi.
Kiritildi: 17:12, 23.09.2023. O'qildi: 11400 marta. Fikrlar
AQSH terma jamoasiga mag‘lub bo‘lgan O‘zbekiston (74-o‘rin) FIFA reytingida 2.09 ball yo‘qotadi.