Kiritildi: 15:27, 25.03.2019. O'qildi: 5802 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi Xitoyda davom etayotgan "China cup-2019" musobaqasida ishtirok etayotganidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 19:29, 23.03.2019. O'qildi: 4710 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi Urugvayga qarshi o‘yinda ko‘k libosda harakat qiladi. Urugvayliklar esa oq rangli libosda maydonga tushishadi.
Kiritildi: 09:47, 20.03.2019. O'qildi: 9295 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi shu yilning 21-25 mart kunlari Xitoyda o‘tkaziladigan "China Cup-2019" musobaqasida ishtirok etishi haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 12:22, 19.03.2019. O'qildi: 4637 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi shu yilning 21-25 mart kunlari Xitoyda bo‘lib o‘tadigan "China Cup-2019" xalqaro musobaqasida ishtirok etishi haqida xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 12:15, 19.03.2019. O'qildi: 3123 marta. Fikrlar
FIFA fevral oyi uchun milliy terma jamoalarning yangi reytingini e’lon qildi.
Kiritildi: 14:36, 07.02.2019. O'qildi: 11761 marta. Fikrlar
Qarang, jahonda top terma jamoalar bor, Yevropada - Germaniya, Fransiya, Ispaniya, Italiya, Janubiy Amerikada- Braziliya, Argentina, Urugvay, Osiyoda – Yaponiya, Eron, Janubiy Koreya, Avstraliya....xa mayli Saudiya, Afrikada – Nigeriya, Kamerun, Morokko....hozir balkim Misr. Bular birinchi guruh jamoalari.
Kiritildi: 14:27, 29.01.2019. O'qildi: 6832 marta. Fikrlar
Men uchun O‘zbekiston milliy jamoasi muxlislari, eng sodiq, vafodor ishqibozlardir. Vatanparvarlik bobida hech bir millatdan qolishmaydi.
Kiritildi: 10:03, 27.01.2019. O'qildi: 4492 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi Osiyo Kuboklari musobaqasida jami 11 uchrashuvda g‘alaba qozongan ekan.
Kiritildi: 14:10, 02.01.2019. O'qildi: 3934 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi 2019 yilning yanvar oyida Birlashgan Arab Amirliklarida bo‘lib o‘tadigan Osiyo Kubogi musobaqasida Ummon, Turkmaniston va Yaponiya bilan bir guruhdan joy olganidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 09:58, 28.12.2018. O'qildi: 6770 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston futbol assosiasiyasi Germaniyaning Jako kompaniyasi bilan shartnoma imolagan va ushbu shartnomaga ko‘ra O‘zbekiston milliy terma jamoasi Osiyo Kubogi - 2019 dan boshlab yangi liboslarda maydonda to‘p surishi belgilab qo‘yilgandi.
Kiritildi: 16:17, 27.12.2018. O'qildi: 7118 marta. Fikrlar
BAAda bo‘lib o‘tadigan Osiyo kubogida O‘zbekiston terma jamoasi qanday libosda maydonga tushishi ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 15:51, 27.12.2018. O'qildi: 6935 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi Osiyo Kubogi doirasida 13 yanvar kuni Dubay shahridagi "Rashid Stadium" o‘yingohida Turkmanistonga qarshi guruh bosqichidan o‘rin olgan uchrashuvda maydonga tushishidan muxlislarning xabarlari bor.
Kiritildi: 12:01, 26.12.2018. O'qildi: 11118 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasi ayni kunlarda Turkiyaning Antaliya shahrida 2019 yilning yanvar oyida bo‘lib o‘tadigan Osiyo Kubogiga jiddiy tayyorgarlik olib bormoqda.
Kiritildi: 13:54, 25.12.2018. O'qildi: 5887 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston terma jamoasi bosh murabbiyi Ektor Kuper BAAda o‘tadigan Osiyo kubogida qatnashadigan terma jamoaning 23 kishidan iborat yakuniy tarkibini e’lon qildi.
Kiritildi: 00:12, 25.12.2018. O'qildi: 5122 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston milliy terma jamoasi ayni kunlarda Turkiyaning Antaliya shahrida 2019 yilning yanvar oyida bo‘lib o‘tadigan Osiyo Kubogiga jiddiy tayyorgarlik olib bormoqda.