Kiritildi: 20:16, 02.06.2024. O'qildi: 4451 marta. Fikrlar
Kiritildi: 12:04, 15.12.2021. O'qildi: 2234 marta. Fikrlar
Joriy yilning 27 oktyabrdan 2 noyabrga qadar yurtimiz maydonlarida U-23 Osiyo kubogi saralash bosqichi «D» guruhidan o‘rin olgan o‘yinlar bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 15:56, 25.10.2021. O'qildi: 11787 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi Olimpiya terma jamoasi bosh murabbiyligiga asosiy nomzod bo‘lgan Lyubinko Drulovich bilan muzokaralar olib borayotgani haqida avval xabar berib o‘tgandik.
Kiritildi: 17:13, 23.01.2019. O'qildi: 11828 marta. Fikrlar
Avval xabar berib o‘tganimizdek, O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi ayni kunlarda Birlashgan Arab Amirliklarida davom etayotgan “Dubai Cup” musobaqasida ishtirok etmoqda. 14 noyabr kuni Yaponiyaga qarshi maydonga tushib, 2:2 hisobida durang qayd etishgandi.
Kiritildi: 11:44, 17.11.2018. O'qildi: 4744 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi mamlakat olimpiya terma jamoasi bosh murabbiyi bo‘lishga nomzodlar bilan muzokaralarni davom ettirmoqda.
Kiritildi: 07:36, 16.11.2018. O'qildi: 9586 marta. Fikrlar
Po poluchennim nami dannim izdaniya “Championat.asia” AFU pered nachalom otborochnogo etapa Olimpiadi Tokio-2020 pristupila k poisku zarubejnogo trenera.
Kiritildi: 21:42, 30.09.2018. O'qildi: 3191 marta. Fikrlar
“Championat.asia” nashriga ma’lum bo‘lishicha, O‘FA raxbariyati Tokio-2020 Olimpiadasi saralash bosqichi avvalidan xorijlik murabbiy izlashni boshlab yuborgan.
Kiritildi: 20:12, 30.09.2018. O'qildi: 7715 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi oldiga 2020 yilda Tokioda bo‘lib o‘tadigan Olimpiadaga yo‘llanma olish vazifasi qo‘yilgan bo‘lib, bu yuksak mas’uliyatli vazifani amalga oshirish uchun murabbiylar shtabidan yetuk mahorat va katta tajriba talab etiladi.
Kiritildi: 14:19, 21.09.2018. O'qildi: 8183 marta. Fikrlar
Tokio-2020 Olimpiadasining futbol turniriga puxta hozirlik ko‘rish uchun O‘FA tanlov e’lon qiladi.
Kiritildi: 22:03, 05.06.2018. O'qildi: 4018 marta. Fikrlar
Andijon viloyati Shahrixon tumani Sherqo‘rg‘on MFYdagi 23-maktab hududida joylashgan stadionda o‘smirlar o‘rtasida Osiyo chempioni bo‘lgan O‘zbekiston termasi uchun haykal o‘rnatildi. Xabar.uz.
Kiritildi: 11:14, 06.05.2018. O'qildi: 5120 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi taxminan 4 oydan beri Ravshan Haydarov boshchilik qiladigan terma jamoani olimpiya terma jamoasi deb atab keladi.
Kiritildi: 19:24, 09.03.2018. O'qildi: 11747 marta. Fikrlar
Shu kunlarda turli ommaviy axborot vositalarida Xitoyda bo‘lib o‘tgan U-23 Osiyo chempionatida g‘olib chiqqan O‘zbekiston terma jamoasi a’zolariga muhtaram Prezidentimiz Shavkat Mirziyoyev tomonidan berilgan mukofotlar – “Malibu” avtomashinalari hali rasmiylashtirilmagani haqidagi xabarlar paydo bo‘ldi.
Kiritildi: 20:42, 23.02.2018. O'qildi: 10364 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi U-23 Osiyo chempionati “A” guruhi 3-turida Ummonga qarshi bahs olib borib, 1:0 hisobida zafar quchdi.
Kiritildi: 15:03, 15.01.2018. O'qildi: 5845 marta. Fikrlar
Hozirda O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi va Ummon terma jamoalari o‘rtasida guruh bosqichining 3-tur o‘yini bo‘lib o‘tmoqda.