Kiritildi: 16:29, 26.12.2020. O'qildi: 5347 marta. Fikrlar
Kiritildi: 16:24, 26.12.2020. O'qildi: 2018 marta. Fikrlar
Kiritildi: 16:19, 26.12.2020. O'qildi: 2965 marta. Fikrlar
Joriy yilning 28 noyabr kuni O‘zbekiston futbol assosiasiyasi Ijroiya qo‘mitasining keyingi davrning dolzarb vazifalariga bag‘ishlangan yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 19:22, 30.11.2020. O'qildi: 2036 marta. Fikrlar
2019 yil 4 dekabrda “O‘zbekistonda futbolni rivojlantirishni mutlaqo yangi bosqichga olib chiqish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi Prezident farmoni O‘zbekistonda professional futbolni rivojlantirishning asosiy yo‘nalishlarini belgilab berdi.
Kiritildi: 05:23, 04.07.2020. O'qildi: 1969 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Futbol Assosiasiyasi hamda Professional Futbol Ligasi odatga ko‘ra yil yakunida yil futbolchisi va murabbiylarini, shuningdek turli nominasiyalar bo‘yicha laureatlarni aniqlab keladi.
Kiritildi: 16:28, 16.12.2019. O'qildi: 4093 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, kecha poytaxtimizdagi “Paxtakor” stadionida O‘zbekiston Liga kubogi-2019 final uchrashuvi bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 15:56, 05.12.2019. O'qildi: 2917 marta. Fikrlar
Bugun, 2 dekabr kuni butun Osiyo qit’asi futbol jamoatchiligi diqqat-e’tibori Gonkongga qaratildi.
Kiritildi: 19:50, 02.12.2019. O'qildi: 3604 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi yurtimizda murabbiy, hakam hamda nazoratchilar malakasini oshirish bo‘yicha qator loyiha va dasturlarni amalga tatbiq etib kelmoqda.
Kiritildi: 17:47, 23.11.2019. O'qildi: 1996 marta. Fikrlar
Klublar hamda futbol idoralarida faoliyat olib boruvchi o‘z mutaxassisligi bo‘yicha yetuk malaka va mahoratga ega kadrlar yetishmovchiligi mavjud ekani borasidagi savolga Ravshan Ermatov javob berdi.
Kiritildi: 19:52, 05.11.2019. O'qildi: 7709 marta. Fikrlar
Bilasiz, O‘zbekiston futbol assosiasiyasi hamda Osiyo futbol konfederasiyasi o‘rtasidagi aloqalar yanada rivojlanib, tobora yangi bosqichga ko‘tarilib bormoqda.
Kiritildi: 09:35, 02.11.2019. O'qildi: 1514 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi birinchi vise-prezidenti Ravshan Ermatovning Namangandagi xizmat safari tafsilotlari bilan tanishtirgan edik.
Kiritildi: 09:05, 23.10.2019. O'qildi: 1615 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi taklifi bilan Osiyo futbol konfederasiyasi Prezidenti Shayx Salmon bin Ibrohim al-Xalifa O‘zbekistonga tashrif buyurishi haqida xabar bergan edik.
Kiritildi: 08:07, 16.09.2019. O'qildi: 2976 marta. Fikrlar
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi tomonidan mamlakatimizda faoliyat yuritayotgan hakamlarning malakasini oshirish, hakamlar tomonidan o‘yinlarni boshqarishda halollik va shaffoflikni ta’minlash maqsadida muntazam ravishda qator chora-tadbirlar amalga oshirilmoqda.