Futbolchilarning transfer summasi bilan shug‘ullanuvchi transfermarkt portali Markaziy Osiyo mamlakatlari milliy jamoalari tarkibidagi eng qimmatbaho o‘yinchilar reytingini yangiladi.
Kiritildi: 14:36, 12.01.2024. O'qildi: 12020 marta. Fikrlar
Eronning "ISNA" axborot agentligining xabar qilishicha, Tehronning "Istiqlol" klubi Oston O‘runovga rasmiy taklif bilan chiqqan.
Kiritildi: 22:03, 10.01.2024. O'qildi: 5104 marta. Fikrlar
Shaxsiy fikrimcha, kim Odil Hamrobekovni qo‘lga kiritsa, o‘sha jamoa chempionlik uchun eng katta qadamni tashlagan bo‘ladi.
Kiritildi: 21:43, 10.01.2024. O'qildi: 3863 marta. Fikrlar
O‘tgan mavsumda "Qizilqum" jamoasida safida yuksak saviyada o‘yin namoyish etib, ko‘plab gollarga mualliflik qilgan yosh va umidli hujumchi Muhammadali G‘iyosov yangi mavsumda ham “Qizilqum” sharafini himoya qiladi.
Kiritildi: 10:52, 10.01.2024. O'qildi: 1071 marta. Fikrlar
OKMK jamoasi bo‘lajak mavsum oldidan seleksiya ishlarini jadallik bilan olib bormoqda.
Kiritildi: 19:34, 09.01.2024. O'qildi: 1146 marta. Fikrlar
"Paxtakor" yarim himoyachisi Odil Hamrobekov faoliyatini "Navbahor"da davom ettirishi mumkin.
Kiritildi: 11:03, 09.01.2024. O'qildi: 3047 marta. Fikrlar
O‘tgan mavsumni "Navbahor"da o‘tkazgan Oston O‘runov ayni paytda erkin maqomiga ega.
Kiritildi: 08:00, 07.01.2024. O'qildi: 7077 marta. Fikrlar
Qarshining "Nasaf" klubi ikki tajribali yarim himoyachi Suhrob Nurulloyev va Javohir Sidiqov bilan shartnomalarni uzaytirdi.
Kiritildi: 18:59, 05.01.2024. O'qildi: 1554 marta. Fikrlar
"Neftchi" tarkibiga o‘tgan yili qo‘shilgan Diyor Turopov mavsum davomida nimalarga qodir ekanligini isbotlab, rahbariyat va muxlislar mehri va ishonchini qozondi.
Kiritildi: 20:58, 03.01.2024. O'qildi: 1540 marta. Fikrlar
"Bunyodkor" matbuot xizmati himoyachi Avazbek O‘lmasaliyevning Moskvaning SSKA klubiga o‘tishi mumkinligi borasida fikr bildirdi.