BAA maydonlarida o‘tadigan qit’aning nufuzli musobaqasiga ham oz vaqt qolmoqda.
Kiritildi: 07:53, 24.12.2018. O'qildi: 3507 marta. Fikrlar
O‘zbekiston milliy terma jamoasining Osiyo Kuboklaridagi statistikasi bilan tanishing.
Kiritildi: 10:29, 19.12.2018. O'qildi: 5405 marta. Fikrlar
Argentinalik murabbiy Ektor Kuper O‘zbekiston terma jamoasini tark etmaydi.
Kiritildi: 18:07, 02.10.2018. O'qildi: 18112 marta. Fikrlar
Xuddi 2001, 2005, 2009 va hokazo yillarda bo‘lgani kabi, 2021 yil o‘rtalariga (balki kuziga) borib ham O‘zbekiston milliy jamoasi jahon chempionati yo‘llanmasi uchun kurashayotgan bo‘ladi.
Kiritildi: 09:02, 28.09.2018. O'qildi: 15959 marta. Fikrlar
Sports.ru saytining «Uzbekskaya kuxnya» blogida muayyan o‘yinchi yoki futbolimizdagi yorqin lahzalar haqida turli so‘rovlar o‘tkazish an’ana tusini olgan.
Kiritildi: 14:01, 10.08.2018. O'qildi: 6806 marta. Fikrlar
Yevropaning 20 asrdagi oxirgi eng yaxshi murabbiyi deb topilgan Ektor Kuper O‘zbekiston terma jamoasining umumiy hisobdagi 22-murabbiyi bo‘ladi.
Kiritildi: 12:06, 24.07.2018. O'qildi: 11533 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston terma jamoasini argentinalik Ektor Kuper boshqarib boradi. Bu haqda «Xalq so‘zi Online» vaziyatdan xabardor manbalarga tayanib xabar berdi.
Kiritildi: 10:56, 23.07.2018. O'qildi: 8048 marta. Fikrlar
Oltinvodiy.uz sayti O‘zbekiston miiliy terma jamoasi bosh murabbiyi vazifasiga kim kelishini taxmin qildi.
Kiritildi: 14:47, 20.06.2018. O'qildi: 19682 marta. Fikrlar
FIFA reytingi nisbiy ko‘rsatkichdan boshqa narsa emas. O‘zbekiston termasining ayni vaqtda 95-o‘rinda turgani, uning o‘zidan oldinda turgan jamoalardan kuchsizligini bildirmaydi.
Kiritildi: 16:37, 07.06.2018. O'qildi: 7230 marta. Fikrlar
Bugun FIFA milliy terma jamoalarning aprel oyidagi reytingini e’lon qildi.
Kiritildi: 16:20, 12.04.2018. O'qildi: 7302 marta. Fikrlar
O‘zbekiston Futbol Assosiasiyasining Terma jamoalar boshqarmasi O‘zbekiston milliy terma jamoasining mart oyida o‘tkazgan o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini va o‘rtoqlik o‘yinlari bo‘yicha hisobotini tingladi.
Kiritildi: 14:15, 05.04.2018. O'qildi: 4794 marta. Fikrlar
Avval xabar berilganidek, O‘zbekiston milliy terma jamoasiga xorijdan kuchli murabbiy olib kelish bo‘yicha muzokaralar davom etmoqda.
Kiritildi: 15:29, 15.02.2018. O'qildi: 13076 marta. Fikrlar
Bugun futbolga ixtisoslashgan ayrim internet nashrlarida O‘zbekiston terma jamoasini Eron terma jamoasi bosh murabbiyi Karlush Keyrush boshqarishi mumkinligi haqida xabarlar tarqatilgan edi.
Kiritildi: 21:32, 06.02.2018. O'qildi: 29680 marta. Fikrlar
Bugun o‘zbek futboli uchun yangi sahifa ochilgani haqiqat.
Kiritildi: 16:57, 27.01.2018. O'qildi: 10500 marta. Fikrlar
O‘tgan yilning noyabr oyida O‘zbekiston futbol federasiyasi rasmiy saytida milliy terma jamoani boshqarishga asosiy nomzodlar ro‘yxati e’lon qilingan edi.
Kiritildi: 18:24, 16.01.2018. O'qildi: 39631 marta. Fikrlar
soni: 117 ta.
Bugun, 21 dekabr kuni Xalqaro futbol federasiyasi (FIFA) tashkilotga a’zo terma jamoalarning yangilangan reytingini e’lon qildi.
Kiritildi: 19:28, 21.12.2017. O'qildi: 7197 marta. Fikrlar
Sports.ru saytining «Uzbekskaya kuxnya» blogi O‘zbekiston terma jamoasining Osiyo o‘yinlaridagi g‘alabasini yodga oldi.
Kiritildi: 10:35, 17.11.2017. O'qildi: 17559 marta. Fikrlar
Bugun O‘zbekiston Futbol Federasiyasi terma jamoa murabbiylari shtabini tarqatib yubordi.
Kiritildi: 13:58, 07.09.2017. O'qildi: 13780 marta. Fikrlar
Terma jamoamiz saralash o‘yinlari so‘nggi bosqichida 9 o‘yinda atigi 6 gol ura oldi xolos.
Kiritildi: 22:30, 02.09.2017. O'qildi: 20464 marta. Fikrlar
soni: 29 ta.
Gollandiyalik mutaxassis Chima Mishel Oneke O‘zbekiston milliy terma jamoasining murabbiylar shtabida ish boshladi.