Birlashgan Arab Amirliklarida bo‘lib o‘tayotgan "Dubai Cup" musobaqasida dastlabki 2ta tur o‘yinlari o‘tkazildi.
Kiritildi: 06:36, 27.03.2022. O'qildi: 3029 marta. Fikrlar
Birlashgan Arab Amirliklarida bo‘lib o‘tayotgan "Dubai Cup" musobaqasining 2-turi doirasida Temur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi bugun mezbon olimpiya terma jamoasiga qarshi maydonga chiqdi.
Kiritildi: 23:05, 26.03.2022. O'qildi: 2106 marta. Fikrlar
Birlashgan Arab Amirliklarida bo‘lib o‘tayotgan "Dubai Cup" musobaqasining 2-turi doirasida Temur Kapadze boshchiligidagi O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi bugun mezbon olimpiya terma jamoasiga qarshi maydonga chiqadi.
Kiritildi: 20:05, 26.03.2022. O'qildi: 2158 marta. Fikrlar
O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi Dubay shahridagi xalqaro musobaqada birinchi tur uchrashuvini Saudiya Arabistoniga qarshi o‘tkazib, 0:2 hisobida imkoniyatni boy berdi.
Kiritildi: 21:55, 23.03.2022. O'qildi: 2395 marta. Fikrlar
Futbol bo‘yicha O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi Dubay shahridagi xalqaro musobaqada birinchi tur uchrashuvini Saudiya Arabistoniga qarshi o‘tkazdi.
Kiritildi: 20:09, 23.03.2022. O'qildi: 5515 marta. Fikrlar
Bugun Temur Kapadze boshchiligidagi bo‘lajak Olimpiya terma jamoamiz BAAning Dubay shahrida tashkil etilayotgan xalqaro musobaqadagi ishtirokini boshlaydi.
Kiritildi: 12:43, 23.03.2022. O'qildi: 2661 marta. Fikrlar
Mart oyining so‘ngida Birlashgan Arab Amirliklarida 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasida xalqaro «Dubai Cup» musobaqasi o‘tkaziladi.
Kiritildi: 14:08, 03.03.2022. O'qildi: 1693 marta. Fikrlar
Bugun O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Turkiyadagi yig‘in doirasida «Antalyasporʼʼ klubi bilan o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 18:33, 27.12.2021. O'qildi: 3084 marta. Fikrlar
Mamlakatimizda bo‘lib o‘tayotgan Osiyo kubogi saralash U-23 bahslari davom etadi.
Kiritildi: 09:16, 30.10.2021. O'qildi: 3091 marta. Fikrlar
Yurtimiz mezbonik qiladigan 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo Kubogi 2023 saralash o‘yinlari boshlanmoqda.
Kiritildi: 18:09, 26.10.2021. O'qildi: 2827 marta. Fikrlar
Bilasiz U23 Osiyo kubogi final bosqich bellashuvlari 2022 yili O‘zbekiston maydonlarida tashkil etiladi.
Kiritildi: 07:08, 29.08.2021. O'qildi: 1799 marta. Fikrlar
Bugun O‘zbekiston U-21 terma jamoasi ukrainalik tengdoshlarini mag‘lub etib, Valeriy Lobanovskiy xalqaro xotira turnirida g‘oliblikni qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 07:00, 29.05.2021. O'qildi: 3131 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U21 terma jamoasi Ukrainada tashkil etilgan Valeriy Lobanovskiy xotirasiga bag‘ishlab o‘tkazilgan xalqaro turnir g‘olibiga aylandi.
Kiritildi: 23:26, 28.05.2021. O'qildi: 6177 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U21 terma jamoasi bosh murabbiyi Timur Kapadze Ukrainada bo‘lib o‘tgan Valeriy Lobanovskiy xalqaro xotira turniri haqida o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdilar.