Ravshan Haydarov murabbiyligi ostidagi O‘zbekiston U22 terma jamoasi bugun "Antalya Cup 2021" xalqaro turnirining 2-turida maydonga tushdi.
Kiritildi: 22:05, 27.03.2021. O'qildi: 3492 marta. Fikrlar
"Antalya Cup 2021" xalqaro turnirida ishtirok etayotgan O‘zbekiston U22 terma jamoasi bir necha daqiqalardan so‘ng ukrainalik tengdoshlari bilan bahs olib boradi.
Kiritildi: 18:47, 27.03.2021. O'qildi: 2346 marta. Fikrlar
U23 Osiyo kubogi saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi uchun 10-17 fevral kunlari Toshkent shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini tashkil etildi.
Kiritildi: 14:25, 18.02.2021. O'qildi: 2304 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov murabbiyligi ostidagi U22 O‘zbekiston terma jamoasi Toshkentdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini davom ettirmoqda.
Kiritildi: 08:53, 15.02.2021. O'qildi: 2259 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston U22 terma jamoasi ayni kunlarda Toshkent shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 22:35, 13.02.2021. O'qildi: 2261 marta. Fikrlar
U23 Osiyo kubogi saralash bahslariga tayyorgarlik ko‘rayotgan O‘zbekiston yoshlar terma jamoasi Toshkent shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini boshladi.
Kiritildi: 21:42, 10.02.2021. O'qildi: 3169 marta. Fikrlar
O‘zbekiston U22 terma jamoasi 10-16 noyabr kunlari Toshkent shahrida o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazadi.
Kiritildi: 18:16, 05.11.2020. O'qildi: 1945 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov murabbiyligi ostidagi O‘zbekiston U22 terma jamoasi Toshkentdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini yirik hisobdagi g‘alaba bilan yakunladi.
Kiritildi: 12:24, 13.10.2020. O'qildi: 2986 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov murabbiyligi ostidagi O‘zbekiston U22 terma jamoasi ayni kunlarda Toshkentda o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazmoqda.
Kiritildi: 20:16, 11.10.2020. O'qildi: 3505 marta. Fikrlar
Kecha Ravshan Haydarov murabbiyligi ostidagi O‘zbekiston U22 terma jamoasi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazish uchun «Chig‘atoy» bazasiga jamlandi.
Kiritildi: 17:38, 09.10.2020. O'qildi: 4883 marta. Fikrlar
Ravshan Haydarov murabbiyligi ostidagi O‘zbekiston U22 terma jamoasi o‘quv-mashg‘ulot yig‘ini o‘tkazish uchun «Chig‘atoy» bazasiga jamlandi.
Kiritildi: 23:49, 30.08.2020. O'qildi: 2376 marta. Fikrlar
1999-2000 yilda tug‘ilgan futbolchilar uchun xalqaro maydonlarda to‘p surish imkoniyatini yaratish, Milliy terma jamoamizga munosib nomzod futbolchilarni yetkazib berish maqsadida O‘zbekiston U22 terma jamoasi faoliyati yo‘lga qo‘yiladi.
Kiritildi: 22:07, 19.08.2020. O'qildi: 2541 marta. Fikrlar
Ma’lumki, futbol bo‘yicha terma jamoamiz uchun Tokio-2020 Olimpiya o‘yinlari ham armon bo‘lib qoldi.
Kiritildi: 10:57, 01.03.2020. O'qildi: 5073 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi bosh murabbiyi Lyubinko Drulovich bilan matbuot anjumani o‘tkazildi.
Kiritildi: 11:44, 30.01.2020. O'qildi: 7176 marta. Fikrlar
Bilasiz, 8 yanvardan Tailandda 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo chempionati start oladi.
Kiritildi: 19:43, 02.01.2020. O'qildi: 2730 marta. Fikrlar
Tailand yashil maydonlarida o‘tadigan Osiyo chempionati start olishiga ham sanoqli kunlar qoldi.
Kiritildi: 14:49, 02.01.2020. O'qildi: 3287 marta. Fikrlar
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Osiyo chempionatiga tayyorgarlikning yakuniy bosqichini Birlashgan Arab Amirliklarida olib borayotganidan xabaringiz bor.
Kiritildi: 16:01, 01.01.2020. O'qildi: 3583 marta. Fikrlar
8-26 yanvar kunlari Tailand yashil maydonlarida 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasida Osiyo chempionati bo‘lib o‘tadi.
Kiritildi: 14:10, 31.12.2019. O'qildi: 2869 marta. Fikrlar
BAAda yig‘in o‘tkazayotgan futbol bo‘yicha O‘zbekiston Olimpiya terma jamoasi navbatdagi o‘rtoqlik uchrashuvini o‘tkazdi.
Kiritildi: 21:09, 29.12.2019. O'qildi: 6741 marta. Fikrlar
Xabaringiz bor, O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Osiyo chempionatiga tayyorgarlikning yakuniy bosqichini Birlashgan Arab Amirliklarida olib bormoqda.