Bekobodning “Metallurg” jamoasi bugun Qozog‘iston Premyer ligasi vakili – Toldiqo‘rg‘onning “Jetisu” jamoasiga qarshi to‘rtinchi nazorat uchrashuvini o‘tkazdi va irodali g‘alabani qo‘lga kiritdi.
Kiritildi: 22:50, 10.02.2024. O'qildi: 820 marta. Fikrlar
Turkiya yig‘inidagi nazorat uchrashuvlaridan ikkitasida “Metallurg”ni maydonga sardor sifatida Abror Toshqo‘ziyev boshlab tushdi.
Kiritildi: 07:32, 10.02.2024. O'qildi: 739 marta. Fikrlar
Kecha kunning ikkinchi yarmida “Metallurg” Belek yaqinidagi “Kalista” sport markazi maydonida Qozog‘istonning “Elimay” futbol klubiga qarshi bahs olib bordi va 1:1 hisobida durangga imzo chekdi.
Kiritildi: 07:41, 08.02.2024. O'qildi: 1186 marta. Fikrlar
“Qaldirg‘ochlar” safidagi to‘rt yillik faoliyatidan so‘ng tajribali himoyachi Davron Ergashev “Metallurg” bilan shartnoma imzoladi va bekobodliklar tarkibida yangi mavsumga qizg‘in hozirlik ko‘rmoqda.
Kiritildi: 21:49, 06.02.2024. O'qildi: 1385 marta. Fikrlar
Bugun Bekobodning “Metallurg” jamoasi yangi mavsum tayyorgarligining ikkinchi bosqichini o‘tkazish uchun Turkiyaning Antaliya shahriga uchib ketdi.
Kiritildi: 10:39, 31.01.2024. O'qildi: 762 marta. Fikrlar
Turkiya safari oldidan Bekobodning “Metallurg” jamoasi kecha Toshkent viloyati Ahmad Yassaviy jamoa xo‘jaligidagi stadionda Pro liga vakili “Xorazm”ga qarshi maydonga tushdi va 1:1 hisobidagi durangga imzo chekdi.
Kiritildi: 15:17, 28.01.2024. O'qildi: 938 marta. Fikrlar
Bugun "El Golaso" futbol akademiyasi majlislar zalida "Metallurg" PFKning kengaytirilgan yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 22:51, 25.01.2024. O'qildi: 1132 marta. Fikrlar
XXXIII milliy chempionat boshlanishiga 40 kun qoldi. Yangi mavsumga katta niyatlar bilan hozirlik ko‘rayotgan "Metallurg" jamoasi tarkibida yangilanish jarayoni yakunlanib bormoqda.
Kiritildi: 08:51, 19.01.2024. O'qildi: 1206 marta. Fikrlar
Yangi mavsum tadorigini o‘z qarorgohida – Bekobodda o‘tkazayotgan “Metallurg” ushbu haftadan e’tiboran nazorat uchrashuvlariga kirishadi.
Kiritildi: 08:20, 18.01.2024. O'qildi: 747 marta. Fikrlar
Katta futboldagi faoliyatining dastlabki yillarini Bekobodning “Metallurg” jamoasida o‘tkazgan universal himoyachi Mirg‘iyos Sulaymonov olti yillik tanaffusdan so‘ng yana qadrdon jamoasiga qaytdi.
Kiritildi: 08:15, 18.01.2024. O'qildi: 1072 marta. Fikrlar
Bir yillik tanaffusdan keyin mahoratli himoyachi Abbosjon Otaxonov qadrdon jamoasi – “Metallurg”ga qaytdi.
Kiritildi: 23:49, 12.01.2024. O'qildi: 895 marta. Fikrlar
“Metallurg” futbol klubi yangi mavsum arafasida bir qator o‘yinchilar bilan do‘stona xayrlashdi.
Kiritildi: 18:28, 04.01.2024. O'qildi: 1167 marta. Fikrlar
Mamlakat XXXIII milliy chempionati arafasida Bekobodning "Metallurg" jamoasi o‘z tarkibini kuchaytirishga jiddiy e’tibor qaratmoqda.
Kiritildi: 08:05, 24.12.2023. O'qildi: 2582 marta. Fikrlar
Mamlakat XXXII milliy chempionati tarix sahifalaridan joy olganiga hali bir hafta bo‘lmadi-ku, Superliga bahslariga ko‘nikib qolgan muxlislar uni sog‘ina boshlashdi.
Kiritildi: 15:00, 07.12.2023. O'qildi: 1451 marta. Fikrlar
Kecha Bekobod shahrida O‘zbekiston U19 chempionati g‘olibi bo‘lgan “Metallurg U19” jamoasini sharaflash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 15:38, 18.11.2023. O'qildi: 1193 marta. Fikrlar
Kecha mamlakat milliy chempionatining 18-tur uchrashuvini o‘z maydonida “So‘g‘diyona”ga qarshi o‘tkazgan “Metallurg” jamoasi (3:1) murabbiylar shtabi hamda o‘yinchilariga qisqa muddatli ta’til berildi.
Kiritildi: 12:47, 31.08.2023. O'qildi: 1250 marta. Fikrlar
Bugun “Metallurg” futbol akademiyasi anjumanlar zalida jamoamizga davralar oralig‘ida tarkibga kelib qo‘shilgan o‘yinchilarni tanishtirish marosimi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 18:26, 26.07.2023. O'qildi: 3937 marta. Fikrlar
Superliganing barcha jamoalari singari Bekobodning “Metallurg” klubi ham ikkinchi davra bahslariga jiddiy hozirlik ko‘rmoqda.
Kiritildi: 15:29, 22.07.2023. O'qildi: 1057 marta. Fikrlar
“Donosti Cup – 2023” xalqaro turnirida ishtirok etgan Bekobodning “Metallurg U-17” jamoasi kuchli sakkiz jamoa safidan o‘rin egalladi.
Kiritildi: 21:36, 08.07.2023. O'qildi: 1356 marta. Fikrlar
Bekobodning “Metallurg” PFK qoshida faoliyat yuritayotgan futbol akademiyasi tarbiyalanuvchilari Ispaniya mamlakatiga ketma ket ikkinchi yil safar uyushtirmoqda.