Davralar oralig‘idagi tanaffusda Bekobodning “Metallurg” jamoasi besh nafar o‘yinchisi bilan ikki tomonlama kelishuvga binoan rasman xayrlashdi.
Kiritildi: 16:13, 06.07.2023. O'qildi: 1376 marta. Fikrlar
“Metallurg” futbol akademiyasi tarbiyalanuvchilarining San Sebastyandagi xalqaro turnirdagi ishtiroki bois Ispaniya matbuoti O‘zbekiston haqida, Bekobod futbol klubi haqida atroflicha ma’lumotlar bermoqda.
Kiritildi: 05:33, 04.07.2023. O'qildi: 1968 marta. Fikrlar
An’anaga muvofiq iyul oyining boshida “Metallurg” futbol akademiyasi tarbiyalanuvchilar Ispaniyaga navbatdagi safarni uyushtirishadi.
Kiritildi: 20:39, 10.06.2023. O'qildi: 866 marta. Fikrlar
Yana ikki kundan so‘ng Jizzax viloyatining Zomin tumani markazidagi stadionda chernogoriyalik Vesko Steshevich «Metallurg» bosh murabbiyligidagi debyut uchrashuvini o‘tkazadi.
Kiritildi: 20:29, 06.04.2023. O'qildi: 1240 marta. Fikrlar
Superliganing joriy mavsumida ilk iste’fo yuz berdi. «Metallurg» bosh murabbiyi Luisma Ernandes o‘z lavozimini tark etdi.
Kiritildi: 18:02, 28.03.2023. O'qildi: 1947 marta. Fikrlar
Kecha Bekoboddagi «Metallurg» markaziy stadioni anjumanlar zalida klub rahbariyati va ishchi xodimlarining kengaytirilgan yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.
Kiritildi: 09:26, 08.02.2023. O'qildi: 801 marta. Fikrlar
Qishki transfer oynasidan foydalangan «Metallurg» PFK tarkibini Superliganing tajribali o‘yinchilaridan biri bilan boyitdi.
Kiritildi: 07:39, 03.02.2023. O'qildi: 749 marta. Fikrlar
Bekobodning «Metallurg» futbol klubi stadionida drenaj va sug‘orish tizimini zamonaviy ko‘rinishga keltirish, maydon maysasini to‘liq yangilash ishlari shu yilning sentyabr oyida boshlanadi.
Kiritildi: 13:47, 02.02.2023. O'qildi: 1135 marta. Fikrlar
Kecha Osiyo futbol konfederasiyasidan mamlakatimizga tashrif buyurgan nufuzli mehmonlar delegasiyasi Bekobod shahrida bo‘lishdi.
Kiritildi: 22:25, 25.01.2023. O'qildi: 915 marta. Fikrlar
«Metallurg» – «Dinamo» (1:1) jamoalari o‘rtasidagi nazorat uchrashuvidan keyin bekobodliklar bosh murabbiyi Luisma Ernandesning fikrlari bilan qiziqdik.
Kiritildi: 18:45, 25.01.2023. O'qildi: 1131 marta. Fikrlar
Xabar berganimizdek, Bekobodning “Metallurg” jamoasi bugun mamlakatimiz poytaxti Toshkent shahriga yetib keldi hamda “Daniyel” mehmonxonasiga joylashdi.
Kiritildi: 00:35, 25.01.2023. O'qildi: 879 marta. Fikrlar
Yangi mavsum tadorigining ikkinchi qismini Bekoboddagi qarorgohida o‘tkazayotgan “Metallurg” jamoasi ertaga Pro liga vakili – Toshkentning “Lokomotiv” jamoasiga qarshi nazorat uchrashuvida maydonga tushishi lozim edi.
Kiritildi: 17:32, 18.01.2023. O'qildi: 673 marta. Fikrlar
Bekobodning “Metallurg” jamoasi murabbiylar shtabiga yangi mutaxassis qo‘shildi.
Kiritildi: 19:16, 17.01.2023. O'qildi: 994 marta. Fikrlar
Yangi mavsumga tayyorgarlik ko‘rayotgan «Metallurg» futbol klubi bugun 6 nafar legioner futbolchi bilan shartnoma imzolanganini e’lon qildi.
Kiritildi: 17:43, 17.01.2023. O'qildi: 1843 marta. Fikrlar
Asli kelib chiqishi beloruslik, yaqinda O‘zbekiston fuqaroligini qabul qilgan Vladislav Kosminin "Metallurg" bilan shartnoma imzoladi.
Kiritildi: 15:29, 17.01.2023. O'qildi: 989 marta. Fikrlar
Yangi mavsum tadorigining ikkinchi yig‘inini ham “Metallurg” Bekoboddagi qarorgohida olib bormoqda. Bu galgi yig‘inga 9 yanvar kuni ertalabki reysda Ispaniyadan murabbiylar shtabi yetib keldi.
Kiritildi: 12:22, 11.01.2023. O'qildi: 1785 marta. Fikrlar
Yangi yil munosabati bilan bayram ta’tiliga chiqqan Bekobodning “Metallurg” jamoasi kelayotgan haftaning ilk kunidan navbatdagi o‘quv-mashg‘ulot yig‘inini boshlaydi.
Kiritildi: 16:34, 06.01.2023. O'qildi: 637 marta. Fikrlar
2022 yili Qozog‘iston Respublikasining “Ordabasi” jamoasiga ijaraga berilgan markaziy himoyachi Odilbek Abdumajidov "Metallurg"ga qaytdi.
Kiritildi: 11:04, 31.12.2022. O'qildi: 1683 marta. Fikrlar
Bekobodning "Metallurg" klubt yangi mavsumga tayyorgarlikni boshlash maqsadida jamoa bazasida ilk o‘quv-yig‘in mashg‘ulotlarini o‘tkazishdi.
Kiritildi: 08:28, 31.12.2022. O'qildi: 1618 marta. Fikrlar
Dekabr oyining so‘nggi haftasida Bekobodning “Metallurg” jamoasi keyingi mavsum uchun ilk tayyorgarlik yig‘inini boshlaydi.