1 - TUR |
19.03.2020 |
Energetik-BGU - BATE |
3:1
|
Shaxtyor-Soligorsk - Torpedo-BelAZ |
0:1
|
20.03.2020 |
Dinamo-Brest - Smolevichi |
1:1
|
Dinamo Minsk - Rux |
0:1
|
21.03.2020 |
Vitebsk - Gorodeya |
1:0
|
Isloch - Neman |
1:0
|
22.03.2020 |
Slutsk - Slaviya |
3:1
|
Belshina - Minsk |
1:3
|
|
2 - TUR |
27.03.2020 |
Torpedo-BelAZ - Belshina |
1:0
|
Rux - Energetik-BGU |
0:1
|
28.03.2020 |
Slutsk - Dinamo-Brest |
0:1
|
Slaviya - BATE |
2:1
|
Isloch - Smolevichi |
1:0
|
Minsk - Dinamo Minsk |
3:2
|
Neman - Vitebsk |
2:0
|
Gorodeya - Shaxtyor-Soligorsk |
0:2
|
|
3 - TUR |
03.04.2020 |
Belshina - Gorodeya |
0:1
|
Dinamo Minsk - Torpedo-BelAZ |
2:0
|
04.04.2020 |
Shaxtyor-Soligorsk - Neman |
0:0
|
BATE - Rux |
1:0
|
Dinamo-Brest - Slaviya |
1:2
|
05.04.2020 |
Energetik-BGU - Minsk |
2:0
|
Smolevichi - Vitebsk |
0:1
|
Isloch - Slutsk |
2:3
|
|
4 - TUR |
10.04.2020 |
Neman - Belshina |
1:1
|
11.04.2020 |
Slutsk - Vitebsk |
1:1
|
Torpedo-BelAZ - Energetik-BGU |
2:0
|
Gorodeya - Dinamo Minsk |
1:0
|
12.04.2020 |
Minsk - BATE |
0:3
|
Smolevichi - Shaxtyor-Soligorsk |
0:0
|
Dinamo-Brest - Isloch |
3:1
|
13.04.2020 |
Slaviya - Rux |
0:0
|
|
5 - TUR |
16.04.2020 |
Energetik-BGU - Gorodeya |
0:1
|
Dinamo Minsk - Neman |
2:0
|
17.04.2020 |
Belshina - Smolevichi |
1:1
|
Shaxtyor-Soligorsk - Slutsk |
1:2
|
18.04.2020 |
Rux - Minsk |
1:0
|
Isloch - Slaviya |
2:1
|
Vitebsk - Dinamo-Brest |
1:0
|
BATE - Torpedo-BelAZ |
0:0
|
|
6 - TUR |
24.04.2020 |
Smolevichi - Dinamo Minsk |
1:3
|
Neman - Energetik-BGU |
3:0
|
25.04.2020 |
Slaviya - Minsk |
1:3
|
Gorodeya - BATE |
0:2
|
Dinamo-Brest - Shaxtyor-Soligorsk |
0:2
|
26.04.2020 |
Slutsk - Belshina |
3:2
|
Torpedo-BelAZ - Rux |
0:0
|
Isloch - Vitebsk |
2:0
|
|
7 - TUR |
01.05.2020 |
Energetik-BGU - Smolevichi |
2:0
|
02.05.2020 |
Minsk - Torpedo-BelAZ |
2:5
|
Rux - Gorodeya |
1:1
|
Dinamo Minsk - Slutsk |
1:2
|
03.05.2020 |
Belshina - Dinamo-Brest |
0:3
|
Vitebsk - Slaviya |
2:3
|
BATE - Neman |
3:1
|
Shaxtyor-Soligorsk - Isloch |
4:0
|
|
8 - TUR |
08.05.2020 |
Slutsk - Energetik-BGU |
1:2
|
Gorodeya - Minsk |
1:1
|
09.05.2020 |
Slaviya - Torpedo-BelAZ |
0:0
|
Neman - Rux |
2:4
|
10.05.2020 |
Isloch - Belshina |
2:1
|
Vitebsk - Shaxtyor-Soligorsk |
0:0
|
Smolevichi - BATE |
3:5
|
Dinamo-Brest - Dinamo Minsk |
2:1
|
|
9 - TUR |
15.05.2020 |
Torpedo-BelAZ - Gorodeya |
3:1
|
16.05.2020 |
Energetik-BGU - Dinamo-Brest |
2:1
|
Shaxtyor-Soligorsk - Slaviya |
2:0
|
BATE - Slutsk |
3:0
|
17.05.2020 |
Belshina - Vitebsk |
1:1
|
Dinamo Minsk - Isloch |
1:0
|
Rux - Smolevichi |
0:0
|
28.09.2020 |
Minsk - Neman |
4:3
|
|
10 - TUR |
20.05.2020 |
Dinamo-Brest - BATE |
1:3
|
21.05.2020 |
Neman - Torpedo-BelAZ |
3:1
|
22.05.2020 |
Slaviya - Gorodeya |
1:1
|
Shaxtyor-Soligorsk - Belshina |
4:0
|
23.05.2020 |
Slutsk - Rux |
1:1
|
Isloch - Energetik-BGU |
1:2
|
Vitebsk - Dinamo Minsk |
1:1
|
23.09.2020 |
Smolevichi - Minsk |
0:4
|
|
11 - TUR |
29.05.2020 |
Torpedo-BelAZ - Smolevichi |
2:1
|
Gorodeya - Neman |
0:2
|
30.05.2020 |
Belshina - Slaviya |
2:3
|
Dinamo Minsk - Shaxtyor-Soligorsk |
0:1
|
31.05.2020 |
Energetik-BGU - Vitebsk |
3:3
|
BATE - Isloch |
1:0
|
Rux - Dinamo-Brest |
1:4
|
01.06.2020 |
Minsk - Slutsk |
1:0
|
|
12 - TUR |
05.06.2020 |
Smolevichi - Gorodeya |
4:1
|
06.06.2020 |
Slutsk - Torpedo-BelAZ |
1:1
|
Isloch - Rux |
1:1
|
Slaviya - Neman |
1:3
|
Dinamo-Brest - Minsk |
6:1
|
07.06.2020 |
Vitebsk - BATE |
2:2
|
Belshina - Dinamo Minsk |
0:4
|
Shaxtyor-Soligorsk - Energetik-BGU |
1:0
|
|
13 - TUR |
12.06.2020 |
Minsk - Isloch |
0:1
|
Gorodeya - Slutsk |
3:0
|
13.06.2020 |
Neman - Smolevichi |
2:0
|
Torpedo-BelAZ - Dinamo-Brest |
0:2
|
Dinamo Minsk - Slaviya |
1:0
|
14.06.2020 |
Energetik-BGU - Belshina |
0:1
|
Rux - Vitebsk |
0:1
|
BATE - Shaxtyor-Soligorsk |
2:2
|
|
14 - TUR |
19.06.2020 |
Slaviya - Smolevichi |
2:1
|
Slutsk - Neman |
0:1
|
20.06.2020 |
Isloch - Torpedo-BelAZ |
2:2
|
Dinamo-Brest - Gorodeya |
3:1
|
Dinamo Minsk - Energetik-BGU |
0:0
|
21.06.2020 |
Belshina - BATE |
0:2
|
Vitebsk - Minsk |
1:0
|
Shaxtyor-Soligorsk - Rux |
1:1
|
|
15 - TUR |
26.06.2020 |
Energetik-BGU - Slaviya |
5:0
|
Smolevichi - Slutsk |
2:1
|
27.06.2020 |
Minsk - Shaxtyor-Soligorsk |
1:1
|
Neman - Dinamo-Brest |
1:0
|
BATE - Dinamo Minsk |
0:2
|
28.06.2020 |
Torpedo-BelAZ - Vitebsk |
1:0
|
Rux - Belshina |
3:0
|
Gorodeya - Isloch |
0:2
|
|
16 - TUR |
03.07.2020 |
Slaviya - Slutsk |
3:1
|
Smolevichi - Dinamo-Brest |
3:3
|
04.07.2020 |
BATE - Energetik-BGU |
0:1
|
Gorodeya - Vitebsk |
2:2
|
Neman - Isloch |
1:0
|
05.07.2020 |
Minsk - Belshina |
2:2
|
Torpedo-BelAZ - Shaxtyor-Soligorsk |
1:4
|
Rux - Dinamo Minsk |
1:0
|
|
17 - TUR |
10.07.2020 |
Smolevichi - Isloch |
3:1
|
11.07.2020 |
Belshina - Torpedo-BelAZ |
2:1
|
BATE - Slaviya |
1:1
|
Shaxtyor-Soligorsk - Gorodeya |
4:1
|
12.07.2020 |
Energetik-BGU - Rux |
1:8
|
Dinamo Minsk - Minsk |
1:0
|
Vitebsk - Neman |
0:0
|
22.10.2020 |
Dinamo-Brest - Slutsk |
3:1
|
|
18 - TUR |
17.07.2020 |
Slutsk - Isloch |
2:1
|
Gorodeya - Belshina |
2:1
|
18.07.2020 |
Vitebsk - Smolevichi |
1:0
|
Rux - BATE |
0:3
|
19.07.2020 |
Minsk - Energetik-BGU |
2:1
|
Neman - Shaxtyor-Soligorsk |
0:0
|
Torpedo-BelAZ - Dinamo Minsk |
0:0
|
31.10.2020 |
Slaviya - Dinamo-Brest |
1:1
|
|
19 - TUR |
24.07.2020 |
Rux - Slaviya |
3:3
|
Vitebsk - Slutsk |
0:0
|
25.07.2020 |
Isloch - Dinamo-Brest |
2:0
|
Belshina - Neman |
0:1
|
Dinamo Minsk - Gorodeya |
1:0
|
26.07.2020 |
Energetik-BGU - Torpedo-BelAZ |
1:4
|
BATE - Minsk |
6:0
|
Shaxtyor-Soligorsk - Smolevichi |
4:0
|
|
20 - TUR |
31.07.2020 |
Slutsk - Shaxtyor-Soligorsk |
0:2
|
Dinamo-Brest - Vitebsk |
1:0
|
01.08.2020 |
Smolevichi - Belshina |
0:3
|
Slaviya - Isloch |
2:4
|
Neman - Dinamo Minsk |
1:0
|
02.08.2020 |
Torpedo-BelAZ - BATE |
3:2
|
Minsk - Rux |
0:1
|
Gorodeya - Energetik-BGU |
1:1
|
|
21 - TUR |
06.08.2020 |
Belshina - Slutsk |
4:2
|
Shaxtyor-Soligorsk - Dinamo-Brest |
1:0
|
07.08.2020 |
Vitebsk - Isloch |
2:3
|
08.08.2020 |
Energetik-BGU - Neman |
1:1
|
Rux - Torpedo-BelAZ |
3:3
|
BATE - Gorodeya |
1:0
|
02.10.2020 |
Dinamo Minsk - Smolevichi |
2:1
|
21.10.2020 |
Minsk - Slaviya |
2:1
|
|
22 - TUR |
21.08.2020 |
Slutsk - Dinamo Minsk |
1:2
|
Isloch - Shaxtyor-Soligorsk |
4:2
|
Dinamo-Brest - Belshina |
1:2
|
22.08.2020 |
Energetik-BGU - Smolevichi |
4:1
|
Gorodeya - Rux |
1:3
|
23.08.2020 |
Slaviya - Vitebsk |
1:1
|
Torpedo-BelAZ - Minsk |
1:1
|
Neman - BATE |
0:2
|
|
23 - TUR |
11.09.2020 |
Minsk - Gorodeya |
3:0
|
12.09.2020 |
Rux - Neman |
2:3
|
BATE - Smolevichi |
5:2
|
Shaxtyor-Soligorsk - Vitebsk |
5:0
|
Dinamo Minsk - Dinamo-Brest |
2:4
|
13.09.2020 |
Belshina - Isloch |
2:3
|
Torpedo-BelAZ - Slaviya |
4:2
|
01.11.2020 |
Energetik-BGU - Slutsk |
0:2
|
|
24 - TUR |
18.09.2020 |
Smolevichi - Rux |
0:6
|
Neman - Minsk |
2:0
|
19.09.2020 |
Vitebsk - Belshina |
1:1
|
Dinamo-Brest - Energetik-BGU |
2:1
|
Gorodeya - Torpedo-BelAZ |
1:3
|
20.09.2020 |
Isloch - Dinamo Minsk |
2:1
|
Slutsk - BATE |
1:3
|
Slaviya - Shaxtyor-Soligorsk |
1:0
|
|
25 - TUR |
26.09.2020 |
Energetik-BGU - Isloch |
1:1
|
Gorodeya - Slaviya |
1:1
|
Torpedo-BelAZ - Neman |
0:1
|
BATE - Dinamo-Brest |
2:4
|
27.09.2020 |
Belshina - Shaxtyor-Soligorsk |
-
|
Dinamo Minsk - Vitebsk |
1:0
|
Rux - Slutsk |
5:0
|
28.09.2020 |
Minsk - Smolevichi |
2:1
|
31.10.2020 |
Belshina - Shaxtyor-Soligorsk |
1:5
|
|
26 - TUR |
16.10.2020 |
Slutsk - Minsk |
2:1
|
17.10.2020 |
Vitebsk - Energetik-BGU |
1:0
|
Neman - Gorodeya |
0:1
|
18.10.2020 |
Smolevichi - Torpedo-BelAZ |
1:4
|
Isloch - BATE |
2:2
|
Shaxtyor-Soligorsk - Dinamo Minsk |
0:1
|
Dinamo-Brest - Rux |
5:2
|
04.11.2020 |
Slaviya - Belshina |
1:1
|
|
27 - TUR |
24.10.2020 |
Gorodeya - Smolevichi |
4:0
|
BATE - Vitebsk |
3:1
|
Dinamo Minsk - Belshina |
3:1
|
25.10.2020 |
Neman - Slaviya |
1:2
|
Energetik-BGU - Shaxtyor-Soligorsk |
1:2
|
Rux - Isloch |
1:1
|
26.10.2020 |
Minsk - Dinamo-Brest |
1:2
|
Torpedo-BelAZ - Slutsk |
4:1
|
|
28 - TUR |
06.11.2020 |
Isloch - Minsk |
3:4
|
Vitebsk - Rux |
0:0
|
07.11.2020 |
Smolevichi - Neman |
1:4
|
Slutsk - Gorodeya |
0:1
|
Dinamo-Brest - Torpedo-BelAZ |
2:3
|
Shaxtyor-Soligorsk - BATE |
1:1
|
08.11.2020 |
Belshina - Energetik-BGU |
1:5
|
Slaviya - Dinamo Minsk |
0:1
|
|
29 - TUR |
22.11.2020 |
Torpedo-BelAZ - Isloch |
2:0
|
Energetik-BGU - Dinamo Minsk |
2:3
|
Rux - Shaxtyor-Soligorsk |
1:2
|
Neman - Slutsk |
1:0
|
Minsk - Vitebsk |
2:2
|
Gorodeya - Dinamo-Brest |
1:4
|
Smolevichi - Slaviya |
0:3
|
BATE - Belshina |
5:0
|
|
30 - TUR |
28.11.2020 |
Slutsk - Smolevichi |
-
|
Slaviya - Energetik-BGU |
2:1
|
Isloch - Gorodeya |
2:2
|
Shaxtyor-Soligorsk - Minsk |
4:2
|
Dinamo Minsk - BATE |
0:0
|
Dinamo-Brest - Neman |
3:1
|
Vitebsk - Torpedo-BelAZ |
2:3
|
Belshina - Rux |
3:7
|
|